Наши дилеры

Интелпол«Інтелпол» – компанія з 25-річною історією на ринку України, яка є експертом в області інтеграції антикрадіжкових систем і RFID рішень для різних сфер бізнесу.


ProfitagКомпанія «Profitag» спеціалізується на розробці, виробництві й комерційний реалізації високотехнологічного електронного обладнання. Компанія має власне виробництво, розташоване в Україні й готова надавати  сучасне сервісне обслуговування й технічну підтримку.


СК-ТРЕЙД СЕРВИСКомпанію «СК-ТРЕЙД СЕРВІС» було створено в 2008 році, об’єднавши кращі кадрові ресурси на ринку безпеки. Компанія є постачальником та інсталятором комплексних систем безпеки й моніторингу для торгових підприємств.


SafexpertТОВ «Сейф-експерт» — комплексні технічні рішення для безпеки вашого бізнесу. Професійний монтаж, якісний сервіс, індивідуальний підхід до кожного замовника.


MTI Системы БезопасностиТОВ «MTI Системи Безпеки» представляє на ринку України унікальне технологічне обладнання й комплексні інженерні рішення для забезпечення безпеки любого бізнесу.


West Guard «Вест гард» — одна з ведучих компаній у сфері захисту вашого бізнесу, яка пропонує сучасні ефективні рішення на ринку протикрадіжкового обладнання.