Наши дилери

Интелпол“Інтелпол” – компанія з 25-річною історією на ринку України, яка є експертом в області інтеграції антикрадіжкових систем і RFID рішень для різних сфер бізнесу.


ProfitagКомпанія “Profitag” спеціалізується на розробці, виробництві й комерційний реалізації високотехнологічного електронного обладнання. Компанія має власне виробництво, розташоване в Україні й готова надавати  сучасне сервісне обслуговування й технічну підтримку.


СК-ТРЕЙД СЕРВИСКомпанію “СК-ТРЕЙД СЕРВІС” було створено в 2008 році, об’єднавши кращі кадрові ресурси на ринку безпеки. Компанія є постачальником та інсталятором комплексних систем безпеки й моніторингу для торгових підприємств.


SafexpertТОВ “Сейф-експерт” – комплексні технічні рішення для безпеки вашого бізнесу. Професійний монтаж, якісний сервіс, індивідуальний підхід до кожного замовника.


MTI Системы БезопасностиТОВ “MTI Системи Безпеки” представляє на ринку України унікальне технологічне обладнання й комплексні інженерні рішення для забезпечення безпеки любого бізнесу.


West Guard “Вест гард” – одна з ведучих компаній у сфері захисту вашого бізнесу, яка пропонує сучасні ефективні рішення на ринку протикрадіжкового обладнання.