WF-210 лічильник відвідувачів

WF210RegSys WF-210 – це двонаправлена система підрахунку відвідувачів з живленням від акумулятора, можливістю передачі даних про статистику через мережу Wi-Fi, без підключення до ПК.

Система підрахунку відвідувачів WF-210 це автономне й компактне рішення. Прилад оснащений енергонезалежною пам’яттю для автономного зберігання даних про статистику.
Дані про статистику зберігаються в центральній базі даних MySQL server. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через мережу Wi-Fi. Подальший аналіз та обробка даних про статистику виконуються за допомогою спеціалізованого веб-сайту.

Основними перевагами даної системи є автономність та простота встановлення. Немає необхідності прокладати кабель і підключати лічильники до ПК, немає прив’язки до одного комп’ютера, так як статистику відвідувань можна переглянути з любого комп’ютера, який підключений до Інтернету. Для тих, хто хоче імпортувати дані про статистику у власне ПЗ є можливість автоматичного експорту даних із сайту статистики.

WF210 features

Технічні характеристики:

Тип інфрачервоний, горизонтальний
Напрямок підрахунку визначається користувачем
Дальність роботи 1 – 5 метрів
Налаштування параметрів роботи Web, Android app.
Час автономного зберігання статистики до 6 місяців
Ємність акумулятора 1400 мА*г
Оновлення прошивки через Web
Передача даних на сервер Wi-Fi
Wi-Fi стандарт IEEE 802.11 b/g/n
Тип антени вбудована
Напруга живлення 4,2В
Колір білий, чорний
Розміри 57 х 70 х 25 мм