WF-220 лічильник відвідувачів

WF220RegSys WF-220 – це двонаправлена система підрахунку відвідувачів з живленням від стаціонарного джерела живлення, можливістю передачі даних про статистику через мережу Wi-Fi, без підключення до ПК.

Система підрахунку відвідувачів WF-220 це автономне й компактне рішення. Прилад оснащений енергонезалежною пам’яттю для автономного зберігання даних про статистику.

Дані про статистики зберігаються в центральній базі даних MySQL server. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через мережу Wi-Fi. Подальший аналіз і обробка даних про статистику виконуються за допомогою спеціалізованого веб-сайту.

Основними перевагами даної системи є автономність і простота встановлення. Немає необхідності прокладати кабель і підключати лічильники до ПК, немає прив’язки до одного комп’ютера, так як статистику відвідувань можна подивитись з любого комп’ютера, що підключений до Інтернету. Для тих, хто хоче імпортувати дані про статистику у власне ПЗ є можливість автоматичного експорту даних із сайту статистики.

WF220 features

Технічні характеристики:

Тип інфрачервоний, горизонтальний
Напрямок підрахунку визначається користувачем
Дальність роботи 1 – 10 метрів
Налаштування параметрів роботи Web, Android app.
Час автономного зберігання статистики до 6 місяців
Оновлення прошивки через Web
Передача даних на сервер Wi-Fi
Wi-Fi стандарт IEEE 802.11 b/g/n
Тип антени вбудована
Напруга живлення от 9 до 24В
Колір білий, чорний
Розміри 57 х 70 х 25 мм