EN-100-CN лічильник відвідувачів

EN-100-CNRegSys EN-100-CN – це двонаправлена система підрахунку відвідувачів з можливістю передачі даних про статистику через LAN, без підключення до ПК.

Обмін інформацією між сенсорами й базовою станцією здійснюється по інтерфейсу RS-485. Для лінії передачі даних використовується провід типу вита пара (UTP-5). Лінія зв’язку підключається до роз’ємів RJ-45 на приймачу-передавачу і базовій станції. Живлення всієї системи здійснюється від зовнішнього джерела живлення постійного струму напругою 12-24 В. Дані про статистику зберігаються в центральній базі даних MySQL server. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через LAN. Подальший аналіз та обробка даних про статистику виконуються за допомогою спеціалізованого веб-сайта.

Базова станція EN-100-CNБазова станція виконує функції збирання даних про статистику відвідувань від підключених до неї сенсорів і передачу цих даних безпосередньо в центральну базу даних. У випадку відсутності зв’язку з базою даних базова станція може зберігати дані про статистику в енергонезалежній пам’яті й передавати їх, коли зв’язок відновиться.

Технічні характеристики:

Кількість сенсорів, що підключаються до однієї базової станції: до 16
Час автономного зберігання статистики 8 місяців (при 1 підключеному сенсорі)
Інтерфейс підключення сенсорів RS-485
Довжина кабеля до сенсора до 400 м
Передача даних на сервер Ethernet
Напруга живлення від 9 В до 24 В
Колір білий

сенсориГоризонтальні інфрачервоні сенсори встановлюються на вході та/або виході, й використовуються для підрахунку числа відвідувачів в магазинах, торгових комплексах, виставкових центрах, бібліотеках, галереях чи для забезпечення об’єктивною інформацією при прийнятті маркетингових рішень, а також підвищення прибутковості торгового бізнесу.

Інтелектуальні цифрові сенсори мають ергономічний дизайн і забезпечують високий рівень достовірності інформації. Періодичність передачі даних про статистику від сенсорів до базової станції складає менше 20 с, що зводить до мінімуму можливість втрати інформації у випадку раптового відключення живлення. Система забезпечує можливість  підключення до 16 сенсорів до однієї базової станції.

Простота підключення і зручна система кріплення істотно скорочують час і затрати на інсталяцію системи.

Технічні характеристики:

Тип інфрачервоний, горизонтальний
Напрямок підрахунку визначається користувачем
Захист від тривалого  перекриття звуковий сигнал
Дальність роботи 1-10 метрів
Довжина кабелю до базової станції до 400 м
Інтерфейс підключення до базової станції RS-485
Напруга живлення от 9 В до 24 В
Колір білий
Розміри 102 х 54 х 30 мм