GS-510 лічильник відвідувачів

GS510Модель GS-510 – Система підрахунку відвідувачів GS-510 це двонаправлена система підрахунку відвідувачів на стаціонарному живленні, з можливістю передачі даних про статистику через GPRS з’єднання, без підключення до ПК.

Система підрахунку відвідувачів GS-510 це автономне й компактне рішення. Прилад оснащений енергонезалежною пам’яттю для автономного зберігання даних про статистику.

Дані про статистику зберігаються в центральній базі даних MySQL сервер. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через GPRS з’єднання. Подальший аналіз та обробка даних про статистику здійснюється за допомогою спеціалізованого веб-сайту (див. опис).

Система призначена в першу чергу для обліку статистики в приміщеннях, де немає необхідності встановлювати декілька пар сенсорів, що підключаються до базової станції.

Основними перевагами даної системи є автономність і простота встановлення. Немає необхідності прокладати кабель і підключати лічильники до ПК, немає прив’язки до одного комп’ютера, так як статистику відвідувань можна переглянути з любого комп’ютера, підключеного до Інтернету. Для тих, хто хоче імпортувати дані про статику у власне ПЗ, є можливість автоматичного експорту даних із сайту статистики.

GS510 features

Технічні характеристики:

Тип інфрачервоний, горизонтальний
Напрямок підрахунку визначається користувачем
Дальність роботи 1 – 10 метрів
Налаштування параметрів роботи Web чи SMS
Час автономного зберігання статистики до 6 місяців
Оновлення прошивки через Web
Передача даних на сервер GPRS
GPRS Class 10
Тип антени вбудована
Напруга живлення від 9 до 24В
Колір білий, чорний
Розмір 57 х 70 х 25 мм