EN-100-CW лічильник відвідувачів

EN-100-CWRegSys EN-100-CW – це двонаправлена система підрахунку відвідувачів з можливістю передачі даних про статистику через LAN, без підключення до ПК.

Обмін даними між сенсорами й базовою станцією здійснюється по бездротовому інтерфейсу. Дані про статистику зберігаються  в центральній базі даних MySQL server. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через LAN. Подальший аналіз і обробка  даних про статистику здійснюються за допомогою спеціалізованого веб-сайту.

Базова станція виконує функції збирання даних про статистику відвідувань від підключених до неї сенсорів і передачу цих даних безпосередньо в центральну базу даних. У випадку відсутності зв’язку з базою даних базова станція може зберігати дані про статистику в енергонезалежній пам’яті й передавати їх, коли зв’язок відновиться.

Базові станції RegSys Wireless підтримують від 1 до 16 сенсорів, що підключаються, що дозволяє створювати мережі сенсорів різного масштабу, розраховані як на невеликі магазини, так і на великі торгові центри.

Обмін даними між сенсорами й базовою станцією здійснюються по бездротовому інтерфейсу. Дані про статистику зберігаються в центральній базі даних MySQL server. Передача даних про статистику в центральну базу даних здійснюється через LAN. Подальший аналіз та обробка даних про статистику виконуються за допомогою спеціалізованого веб-сайту.

Технічні характеристики:

Кількість сенсорів, що підключаються до однієї базової станції до 16
Час автономного зберігання статистики 8 місяців (при 1 підключеному сенсорі)
Інтерфейс підключення сенсорів бездротовий
Тип антени Виносна штирова (SMA)
Максимальна відстань до сенсорів до 70 м
Передача даних на сервер Ethernet
Напруга живлення от 9 В до 24 В
Колір білий

Горизонтальні інфрачервоні сенсори встановлюються на вході та/або виході, й використовуються для підрахунку числа відвідувачів в магазинах, торгових комплексах, виставкових центрах, бібліотеках, галереях чи для забезпечення об’єктивною інформацією при прийнятті маркетингових рішень, а також підвищення прибутковості торгового бізнесу.

Інтелектуальні цифрові сенсори мають ергономічний дизайн і забезпечують високий рівень достовірності інформації. Періодичність передачі даних про статистику від сенсорів до базової станції складає менше 20 с, що зводить до мінімуму можливість втрати інформації у випадку раптового відключення живлення. Система забезпечує можливість підключення до 16 сенсорів до однієї базової станції.

Простота підключення та зручна система кріплення істотно скорочують час і затрати на інсталяцію системи.

Технічні характеристики:

Тип інфрачервоний, горизонтальний
Напрямок підрахунку визначається користувачем
Захист від тривалого перекриття звуковий сигнал
Дальність роботи 1-10 метрів
Відстань до базової станції до 70 м
Інтерфейс передачі даних бездротовий
Тип антени чіп-антена
Напруга живлення від 9 В до 24 В
Колір білий
Розміри 102 х 54 х 30 мм